ورق فومیزه امباس

ورق امباس

ورق فومیزه امباس چیست؟

ورق امباس به گونه ای از ورق های پی وی سی گفته میشود که سطح آن پس از تولید توسط دستگاه پرس طبقه ای به اشکال مختلف دکوراتیو طیق قالب تایین شده تبدیل میگردد. ورق فومیزه امباس بدوا ورق خام به ضخامت 18 میل و در برخی از موارد 16 میل هستند که توسط مجموعه های صنعتی کوچکتر خریداری و پس از طی فرآیند تولید به ورق پی وی سی امباس مبدل میگرند.

کاربرد ورق پی وی سی امباس

عمده مصرف ورق فومیزه امباس در ساخت آینه باکس روشویی ضدآب، به عنوان درب یونیت کاربرد دارد. کما اینکه گاهی در برخی از پروژه های عمرانی ورق PVC امباس به عنوان پوشش دکوراتیو برای نصب بر روی دیوار استفاده شده اند.

مجموعه بازرگانی نصر (فرآورده های چوبی عقیلی) با مشارکت در تولید ورق امباس، آماده تامین مجموعه های بازرگانی و تولیدی و تمامی مصرف کنندگان عزیز را اعلام میدارد. تولید ورق فومیزه امباس در دو سایز و بالغ بر بیست طرح متنوع در حجم بالا امکان عرضه محصولی رقابتی را فراهم آورده است.

امباس ورق

تنوع ورق پی وی سی امباس

در بخش زیر میتوانید متنوع ترین سمپل ورق پی وی سی امباس را ملاحظه فرمایید. جهت ثبت سفارش تعداد و نام طرح مورد نظر را به کارشناسان ما اعلام بفرمایید.

خرید ورق PVC امباس

فروش عمده و خرده انواع ورق امباس

ارسال بار به سراسر کشور

عرضه حواله صادراتی

گروه بازرگانی نصر

سوالات متداول درباره ورق امباس

آیا ورق امباس ضدآب است؟

ورق پی وی سی رنگی مانند ورق خام در دسته اوراق فشرده ضدآب طبقه بندی میشود، درصد جذب آب در مغز ورق های استاندارد کمتر از 1 درصد (0.5 الی 0.8 درصد) طبق استاندارد ASTM D-570 ذکر شده است اما این عدد در اوراق غیر استاندارد می‌تواند تا سقف 5 درصد افزایش پیدا کند.

و در مورد تاثیر رطوبت بر سطح روکش میتوان گفت که در انواع مقاوم نفوذ آب وجود ندارد ولی در برخی از روکش ها در ناحیه سطحی رطوبت قابل نفوذ است (با بیان کاربرد مطلوب خود به مشاوران ما در مجموعه بازرگانی نصر از مشاوره رایگان در خصوص انتخاب روکش مناسب بهره مند گردید).

تاثیر آب بر چسب در ورق فومیزه روکشدار در صورت عدم استفاده صحیح از چسب به گونه ای که گرید ضعیف انتخاب شده باشد، و یا به دلیل کیفیت پایین ورق خام و وجود تاب و تلورنس مانع از آغشته سازی یکدست گردد. و به دلیل تنوع روکش ها تجربه فنی کافی در مجتمع تولیدی وجود نداشته باش احتمال تاثیرگذاری رطوبت در جدا شدن روکش از مغز الخصوص در لبه های ورق دور از ذهن نیست.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره نفوذ آب به مغز ورق به بخش سوالات متداول در صفحه PVC رجوع کنید.
اینجا کلیک کنید

ابعاد ورق فومیزه امباس چیست؟

روکش های مورد استفاده در صنعت چوب و تخته به سه دسته کلی تقسیم میشوند که یک دسته آن پایه پلیمری است و ما در گروه بازرگانی نصر برای پرس بر روی ورق خام فومیزه از آن استفاده میکنیم. این روکش ها از ماده اولیه PVC و به صورت رول های بزرگ به بازار عرضه میشود و دارای تنوع بسیار بالا در گرید، ضخامت، طرح و فرآیند تولید هستند. این روکش ها با فرآیند پرس گرم بر روی اوراق فشرده مانند MDF و PVC پرس میگردند.

میزان مقاومت پی وی سی رنگی در مقابل حرارت و UV ؟

همانطور که در بخش قبل توضیح داده شد ورق های خام پایه پلیمر به تناسب گرید تولیدی، دارای آستانه تحمل متفاوتی در مقابل حرارت و اشعه خورشید هستند که با کلیک بر روی این لینک میتوانید اطلاعات تکمیلی را کسب بفرمایید. 

اما در خصوص ورق های روکش شده باید عنوان داشت که فارغ از تاثیر اشعه UV و حرارت بر روی مغز فومیزه این عوامل در صورت شدید بودن میتواند ظاهر روکش را دچار تغیر کند. برای مثال برخورد جسم داغ با سطح روکش باعث جمع شدن آن، و قرار گیری مداوم برخی از روکش های زمینه سفید در مقابل نور خورشید باعث تغیر رنگ میگردد.

آیا ورق امباس قابل رنگ آمیزی است؟

در یک جمله میتوان گفت در صورتی که تولید ورق روکشدار طبق استاندارد و با پشتوانه تجربه انجام شود تنها در مواد نادر خریدار دچار زیان میگردد. در تولید این محصول حساسیت های بسیاری وجود دارد که به طور کلی به سه بخش انتخاب ورق خام، انتخاب روکش و انتخاب چسب و ثبیت کننده

جهت کسب آخرین اطلاعات فنی دقیق در موضوع استاندارد ها و مشخصه فنی میتوانید با کلیک بر روی این لینک در دسته اوراق پایه پلیمری این محصول را در چهارچوب بین المللی مورد مطالعه قرار دهید.

فروش محصولات PVC مجموعه بازرگانی نصر