گروه بازرگانی نصر (فرآورده های چوبی عقیلی)

گروه بازرگانی نصر - فرآورده های چوبی عقیلی

درباره گروه بازرگانی نصر

فرآورده های چوبی عقیلی یک کسب و کار خانوادگی بوده که با گذشت سالها، در پی تعمق روز افزون صنعت چوب و تخته در ایران رشد کرده و هم اکنون در فضای صنعت به عنوان یک مجموعه بازرگانی حقوقی در حال فعالیت میباشد. محور اصلی فعالیت ما تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع مرتبط با تمرکز بر ایجاد ارزش برای مجموعه های صنعتی و نیمه صنعتی، تعریف گردیده است.

واردات چوب و تخته

در جغرافیای ما کمبود منابع چوب از دیرباز وجود داشته و برای بسیاری از مصارف صنعتی از جمله کشتی سازی، ساخت و ساز شهری نیاکان ما مبادرت به وارد کردن چوب مورد نیاز از مناطق صاحب منابع مانند هند و روسیه داشتند. امروزه نیز با رشد جمعیت و تغیر سبک مصرف این نیاز بیش از قبل احساس میگردد، بنابراین ما در گروه بازرگانی نصر واردات و پخش فرآورده های خام چوبی را از کشور های روسیه و گرجستان در دستور کار قرار دادیم.

گروه بازرگانی نصر - فرآورده های چوبی عقیلی
گروه بازرگانی نصر - فرآورده های چوبی عقیلی

صادرات کالای ایرانی

با پیشرفت صنعت چوب ایران و ایجاد ارزش افزوده با تخصصی شدن فرآورده های نهایی در سال های اخیر امکان صادرات محصولات تولید ایران فراهم گشته.  ما در گروه بازرگانی نصر همواره در تلاش هستیم تا به وسیله گسترش بازار های صادراتی، زنجیره تامین محصولات ایرانی را کیفی تر و مطابق با نیاز روز بازار های خود گردانیم.

ترانزیت بین الملل

با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران و سهولت تجارت با همسایگان، نیاز بسیاری از خریداران در کشور های همسایه توسط تجار ایرانی تامین میگردد. ما در گروه بازرگانی نصر با استفاده از دفاتر خارجی در کشور های تامین کننده و کشور های ثالث امکان فروش مستقیم محصولات غیر ایرانی را به تجار کشور های همسایه فراهم آورده ایم.

گروه بازرگانی نصر - فرآورده های چوبی عقیلی